Рахунок чи договір — яку форму вибрати?

Дарія Голубкіна
1670
17 Серпня 2022
Рахунок чи договір — яку форму вибрати?
1670
17 Серпня 2022

Сьогодення диктує нові принципи роботи, мислення та життя. Тому необхідно виходити за межі зони комфорту та застосовувати нові нестандартні методи в роботі, зокрема розширювати поняття «форми господарського договору». У цій статті буду намагатися розтлумачити нормативну обґрунтованість використання рахунку як договору та наведу приклад форми документа, яку можна використовувати в повсякденній роботі закупівельника.

Нормативна обґрунтованість існування рахунку як договору               

З теорії права відомо, що існує плюралізм видів та форм господарських договорів / правочинів. Задля концентрації уваги виключно на понятті «форма» у цій статті поняття «договір» та «правочин» будемо вважати тотожними.

Так, при укладені будь-якого договору необхідно враховувати положення Цивільного кодексу України (далі — ЦКУ), Господарського кодексу України (далі — ГКУ) та норми нормативно-правових актів (законів), що регулюють правила укладення конкретного виду договору (наприклад, при формуванні договору підряду варто врахувати постанову Кабміну від 01.08.2005 № 668 «Про затвердження Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві»).

...
Створіть аккаунт, щоб читати цю статтю

У вас вже є аккаунт?

Увійти
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану