Предмет закупівлі, який не варто закуповувати в період воєнного стану

Ганна Довгая
2323
24 Квітня 2022
Предмет закупівлі, який не варто закуповувати в період воєнного стану
2323
24 Квітня 2022

Один із найбагатших американських підприємців Воррен Баффет свого часу казав, що розуміння того, на що не варто звертати уваги, настільки ж важливо, як розуміння того, на чому слід сфокусуватися. Корисне й цікаве твердження, еге ж? Далі йтиметься про один із предметів закупівлі, який не варто закуповувати в період воєнного стану. Пояснимо чому.

В електронній системі закупівель можна знайти багато «свіжих» закупівель на абсолютно різні вартості, предметом яких є послуги з повірки (лічильника / інших засобів вимірювальної техніки). Наприклад, як на Рис. 1, Рис. 2.

Рис. 1
Рис. 2

Звертаємо увагу: постановою Кабміну від 05.04.2022 № 412 «Деякі питання повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки в умовах воєнного стану», що набула чинності 08.04.2022, постановлено, що:

«Позитивні результати періодичної, позачергової повірки та повірки після ремонту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, засвідчені відбитком повірочного тавра на таких засобах чи записом з відбитком повірочного тавра у відповідному розділі експлуатаційних документів та / або оформлені...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану