Пошук активів АРМА

Ганна Довгая
550
21 Лютого 2024
Пошук активів АРМА
550
21 Лютого 2024

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (далі — АРМА), є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні чи у справі про визнання необґрунтованими активів та їх стягнення в дохід держави.

25.08.2023 АРМА офіційно відкрило доступ до Реєстру арештованих активів. Реєстр є комплексною базою даних про всі активи в Україні, які арештовані правоохоронцями та судами у кримінальних справах.

Реєстр складається з відкритої частини, доступної для кожної зацікавленої особи, та закритої, яка призначена для правоохоронців.

Єдиний державний реєстр активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні (Реєстр), містить дані про активи відповідно до вимог Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».

Для отримання переліку активів потрібно встановити хоча б одне пошукове значення та натиснути «Шукати»:

Після цього ви одразу отримаєте результат:

пошук АРМА

Для того щоб цей сайт завжди був у вас під рукою, ми додали його в «Інструменти» порталу «Радник у сфері публічних закупівель»:

Нагадуємо! Не можна здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг

  • у громадян Російської Федерації / Республіки Білорусь / Ісламської Республіки Іран (крім тих, що проживають на території України на законних підставах);
  • у юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства Російської Федерації / Республіки Білорусь / Ісламської Республіки Іран;
  • у юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі — активи), якої є Російська Федерація / Республіка Білорусь / Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації / Республіки Білорусь / Ісламської Республіки Іран (крім тих, що проживають на території України на законних підставах), або юридичних осіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства Російської Федерації / Республіки Білорусь / Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Приклад встановлення вимоги в тендерній документації щодо вищезазначеного ви можете знайти в Додатку 1 до тендерної документації (кваліфікаційні критерії, вимоги). Більше корисних статей та матеріалів ви знайдете в електронній книзі «Особливості здійснення публічних закупівель на період дії воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»:

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО