Обов’язок звітування під час воєнного стану + таблиця-роз’яснення

Ганна Довгая
2103
2 Травня 2022
Обов’язок звітування під час воєнного стану + таблиця-роз’яснення
2103
2 Травня 2022

Питання передплатника порталу.

  • У зв’язку з останніми змінами в постанові Кабміну від 28.02.2022 № 169 про деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану як тепер звітувати в електронній системі? Чи не звітувати взагалі?

Відповідь експерта.

  • По-перше, відповідно до підпункту 3 пункту 1 постанови Кабміну від 28.02.2022 № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (далі — Постанова № 169) за результатами здійснення закупівель, передбачених Постановою № 169, в електронній системі закупівель замовник / державний замовник оприлюднює звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, договір про закупівлю та всі додатки до нього не пізніше ніж через 20 днів з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях. Вимога щодо оприлюднення не застосовується до договорів, які містять інформацію з обмеженим доступом. Тобто обов’язок оприлюднення стосується закупівель понад 50 тис. грн.

Крім того, абзацом 2 підпункту 1 пункту 1 Постанови № 169, зокрема, встановлено, що в разі здійснення закупівель до 50 тис. грн без використання електронної системи закупівель замовник не оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Водночас за...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану