Нововведення PROZORRO, які ви могли пропустити

Катерина Плашенко
1086
15 Квітня 2022
Нововведення PROZORRO, які ви могли пропустити
1086
15 Квітня 2022

Команда PROZORRO, прислухаючись до побажань та рекомендацій закупівельної спільноти, продовжує покращувати портал та вдосконалювати фільтри для пошуку інформації.

  • На порталі RADNUK.COM.UA у розділі «Новини» ми вже повідомляли про «Відключення старого пошуку на PROZORRO з 11 квітня». Таким чином, з 11.04.2022 старий пошук на PROZORRO не працює, натомість з’явилася можливість шукати інформацію ще швидше та зручніше. Для пошуку постачальника / учасника, який брав участь у публічних закупівлях, тепер достатньо знати його назву або код ЄДРПОУ та ввести ці дані у відповідне поле. На побажання замовників на  PROZORRO також змінено роботу фільтра ДК. Тепер є можливість шукати закупівлі як за точним кодом ДК, так і за ієрархією кодів. Окрім цього, під час пошуку першими ви бачите найновіші закупівлі. Також тепер швидко можна знайти закупівлі, які здійснює якийсь закупівельник в інтересах замовника.
  • Щоб замовник та учасник могли легко знайти один одного навіть під час війни, команда PROZORRO спільно з ДУ «Професійні закупівлі» та електронними майданчиками запустили платформу Prozorro+, за допомогою якої замовники мають змогу налагодити безперебійну поставку товарів, які потрібні вам саме зараз, а учасники / представники бізнесу — перезапустити економічні процеси, налагодити підприємницьку діяльність по-новому та...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану