Нова потреба в умовах війни: вносимо зміни в перелік чи затверджуємо новий перелік?

Ганна Довгая
3189
30 Березня 2022
Нова потреба в умовах війни: вносимо зміни в перелік чи затверджуємо новий перелік?
3189
30 Березня 2022

Питання читача.

  • Доброго дня! Думки розділилися, тому потребую роз’яснення з такого питання: як діяти в разі виникнення нової потреби в умовах війни? Нам слід вносити зміни в затверджений перелік з обсягами закупівель товарів, робіт та послуг, що здійснюються в умовах воєнного стану, чи затверджувати новий перелік?

Відповідь експерта.

«…Постанова № 169 встановлює правило незастосування процедур закупівель та спрощених закупівель для здійснення закупівель, які відповідно до Закону України „Про публічні закупівлі“ (далі – Закон) мають здійснюватись шляхом проведення процедур закупівель / спрощених закупівель, тобто закупівель, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень.

З огляду на зазначене, у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану