Методичні рекомендації щодо особливостей здійснення публічних закупівель у сфері електроенергетики

Ганна Довгая
643
9 Травня 2024
Методичні рекомендації щодо особливостей здійснення публічних закупівель у сфері електроенергетики
643
9 Травня 2024

Нещодавно Уповноважений орган оприлюднив наказ від 07.05.2024 № 11712 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо особливостей здійснення публічних закупівель у сфері електроенергетики на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі — Методика), що має за мету впровадити єдиний підхід до організації публічних закупівель саме електричної енергії, підготовки тендерної документації та проєкту договору про закупівлю постачання електричної енергії споживачу.

Відразу констатуємо, що цей наказ від Мінекономіки має роз’яснювальний характер. Замовник не зобов’язаний на основі цього наказу затверджувати подібний документ у себе в установі. Однак методика від Мінекономіки може, наприклад, стати хорошим взірцем для уповноважених осіб, які ще не впроваджували подібні документи в установі; уповноважених осіб, які тільки починають здійснювати закупівлі, що стосуються електричної енергії, тощо.

Схожу інформацію деякі замовники могли впроваджувати шляхом затвердження інших документів, наприклад Методики здійснення публічних закупівель установи / Методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі тощо.

Організація публічних закупівель у сфері електроенергетики

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО