Які документи доцільно складати під час здійснення закупівель за Постановою № 169, а які не потрібно?

Олег Підгірський
1723
5 Липня 2022
Які документи доцільно складати під час здійснення закупівель за Постановою № 169, а які не потрібно?
1723
5 Липня 2022

Здійснення публічних закупівель зумовлює не лише роботу в електронній системі закупівель, але й підготовку ряду документів, необхідних при здійсненні таких закупівель. Нормами постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» від 28.02.2022 № 169 (далі — Постанова № 169), окрім положень щодо укладення договору та вимог до нього, не визначено, які саме документи складаються для забезпечення належного здійснення закупівель, керуючись Постановою № 169.

До редакції порталу RADNUK.COM.UA доволі часто надходять запитання щодо того, які документи доцільно складати відповідно до положень Постанови № 169, а які не потрібно. Тож розберімося.

Документи, які доцільно складати для забезпечення здійснення закупівель за Постановою № 169

  1. Згідно з підпунктом 2 пункту 1 Постанови № 169 переліки та обсяги закупівель товарів, робіт і послуг визначаються рішеннями замовників / державних замовників, що здійснюють такі закупівлі.

    Такі рішення ухвалюються керівником замовника чи іншою особою, яка наділена за функціональними або іншими розпорядчими документами правом підпису від імені замовника, розпорядчим документом, наприклад наказом.

    Зразки наказу про встановлення переліку та обсягів закупівель товарів, робіт і послуг та
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану