Як взяти участь у запиті пропозиції в Прозорро Маркет з 01.09.2023

Ганна Довгая
591
20 Вересня 2023
Як взяти участь у запиті пропозиції в Прозорро Маркет з 01.09.2023
591
20 Вересня 2023

У цій статті на реальній закупівлі доступу до порталу «Радник у сфері публічних закупівель» покажемо, як учаснику подати пропозицію в запиті пропозиції постачальників в Prozorro Market після змін з 01.09.2023.

Перш за все зауважимо, що для того щоб продавати через Prozorro Market, потрібно бути зареєстрованим на будь-якому акредитованому електронному майданчику Прозорро. Так, в інструментах від Радника є перелік майданчиків для вашого вибору:

Після реєстрації на майданчику потрібно бути кваліфікованим у Прозорро Маркет. Для цього необхідно подати заявку до оголошеного відбору певної категорії товару. Інформація про перелік актуальних відборів відображається в особистому кабінеті на вибраному вами майданчику.

Щоб швидше розібратись з кваліфікацією в маркеті, варто звернутись до технічної підтримки майданчика. Ми ж далі на прикладі майданчика zakupivli.pro покажемо, як подати свою пропозицію.

Замовники вас вибирають самостійно серед інших пропозицій конкурентів. Якщо вибрали саме вас, вам має прийти про це сповіщення:

На сторінці закупівлі вивчіть усі її умови, перечитайте прикріплений договір про закупівлю. Якщо все добре — натисніть «Подати пропозицію».

Далі вибираємо відповідний продукт та заповнюємо вартість пропозиції:

Зверніть увагу, що кнопка «з ПДВ» на закупівлях не є опціональною і її станом на дату написання цієї статті зняти технічно неможливо.

Останнім кроком подання пропозиції є її підписання за допомогою кваліфікованого / удосконаленого електронного підпису.

Якщо ви виконали дії правильно, на сторінці можна буде побачити таке:

Вітаю! Ви закінчили подання пропозиції. Зверніть увагу, що на сторінці закупівлі є контактні дані уповноваженої особи, яка оголосила запит пропозиції постачальників. Не гайте часу, зателефонуйте та домовтесь з приводу деталей укладення договору про закупівлю.

Більше нюансів щодо використання Прозорро Маркету ви знайдете в електронній книзі «Прозорро Маркет з прикладами документів». Ще можете завантажити шпаргалку щодо тарифу для участі в закупівлях для учасників.

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану