Як «сумувати» закупівлі за кодом ДК під час воєнного стану

Катерина Плашенко
2130
22 Квітня 2022
Як «сумувати» закупівлі за кодом ДК під час воєнного стану
2130
22 Квітня 2022

Діяльність закупівельної спільноти від початку війни зазнала суттєвих змін. На кінець квітня 2022 року в закупівельників виникає багато запитань, зокрема щодо визначення замовником предмета закупівлі із застосуванням показників цифр основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» під час воєнного стану. «Сумувати» закупівлі за кодом ДК під час війни або ні? Читайте далі.

Як відомо, Наказом № 708 від 15.04.2020 затверджено Порядок визначення предмета закупівлі (далі — Порядок визначення), який встановлює правила визначення замовником предмета закупівлі із застосуванням показників цифр основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», а також особливості визначення предмета закупівлі для окремих товарів, робіт і послуг.

У разі якщо замовник під час воєнного стану вирішив здійснювати закупівлі відповідно до Закону «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), який на сьогодні є чиним,  то питань начебто немає — замовник «сумує» за кодом ДК закупівлі, керуючись нормами Закону. Про особливості визначення предмета закупівлі відповідно до Закону читайте на порталі RADNUK.COM.UA у статтях «Усе, що потрібно знати про визначення предмета закупівлі: частина перша»» та «Усе, що потрібно знати про визначення предмета закупівлі: частина друга».

Для визначення коду ДК 021:2015 Єдиного...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану