Як реєструвати бюджетні зобов’язання за договорами про закупівлю, які належать до сфери інформатизації?

Олена Жадан
615
29 Березня 2022
Як реєструвати бюджетні зобов’язання за договорами про закупівлю, які належать до сфери інформатизації?
615
29 Березня 2022

Для реєстрації бюджетних зобов’язань за договорами про закупівлю, що передбачають закупівлю товарів, робіт і послуг, за бюджетними програмами, які належать до сфери інформатизації, замовникам необхідно подати до органу Казначейства відповідне погодження, отримане від Генерального державного замовника Національної програми інформатизації. Проте в сучасних умовах воєнного стану отримати таке погодження може бути складно.

Отже, як у такому разі варто вчиняти замовнику, для того щоб бюджетні зобов’язання за договорами про закупівлю, що належать до сфери інформатизації, були зареєстровані?

З метою організації процесу погодження завдань (проєктів), закупівлі товарів, робіт та послуг у сфері інформатизації, які виконуються в межах бюджетних програм або здійснюються в інтересах органів державної влади та інших розпорядників бюджетних коштів, Генеральним державним замовником Національної програми інформатизації розроблено Методику визначення належності бюджетних програм до сфери інформатизації, затверджену наказом від 07.05.2020 № 67, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 22.05.2020 за № 459/34742.

Ця Методика встановлює єдиний підхід та вимагає визначати належність бюджетних програм, їх окремих завдань (проєктів) до сфери інформатизації, тільки якщо предмет договору про закупівлю відповідає певному коду Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.12.2015 № 1749.

Згідно з вимогами пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 31.08.1998 № 1352...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану