Електронний каталог для медичних закупівель: як «сумувати» закупівлі, розглядаємо на прикладах

Наталія Заєць
1667
26 Липня 2023
Електронний каталог для медичних закупівель: як «сумувати» закупівлі, розглядаємо на прикладах
1667
26 Липня 2023

Урядом запроваджено обов’язковість використання електронного каталогу щодо закупівель лікарських засобів та медичних виробів. Втім, залишається безліч невизначених питань, що турбують замовників у медичній сфері. Спробуємо допомогти вам розібратися, зокрема, з такими питаннями:

  • Які вартісні межі застосування?
  • Раніше по четвертому знаку проводили ВТ, а тепер згідно зі змінами потрібно проводити ЗЦП. Чи «сумувати» закупівлі за знаком?
  • Якщо здійснюється закупівля по одному ДК медзасобів з переліку і медзасобів не з переліку, то проводимо торги з особливостями чи треба розбивати на кілька закупівель, щоб обов’язково був запит ціни пропозиції?

Постановою КМУ від 07.07.2023 № 686 «Про внесення змін до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі” на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі — Постанова № 686) передбачено, що в разі, коли замовники, які є закладами охорони здоров’я або структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних (військових) адміністрацій, здійснюють закупівлі лікарських засобів та медичних виробів за переліком згідно з додатком, вартість яких становить або перевищує 50 тис. грн, такі закупівлі здійснюються з використанням електронного каталогу відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 № 822 (далі — Порядок № 822), з урахуванням положень, визначених цими особливостями.

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО