Чи завантажувати в ЕСЗ договір до 50 тис. грн, додатки до нього та зміни, якщо він укладений за Постановою № 169?

Катерина Плашенко
883
13 Липня 2022
Чи завантажувати в ЕСЗ договір до 50 тис. грн, додатки до нього та зміни, якщо він укладений за Постановою № 169?
883
13 Липня 2022

Питання передплатника порталу

  • За Постановою № 169 зі змінами від 29.06.2022 у разі здійснення закупівлі, вартість якої є меншою ніж 50 тис. гривень, без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, не вносить інформацію про таку закупівлю до річного плану та не оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Скажіть, чи треба підвантажувати договір та всі додатки до нього?

Відповідь експерта

Згідно з абзацом 8 підпункту 3 пункту 1 Постанови № 169 закупівлі, здійснені без використання електронної системи закупівель, не...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану