Чи потрібно розміщувати обґрунтування за Постановою № 710 при закупівлі згідно з пунктом 13 Особливостей?

Катерина Плашенко
1336
3 Квітня 2024
Чи потрібно розміщувати обґрунтування за Постановою № 710 при закупівлі згідно з пунктом 13 Особливостей?
1336
3 Квітня 2024

Постанова № 710 та п. 13 Особливостей: чи зобов’язаний замовник розміщувати обґрунтування на власному вебсайті відповідно до Постанови № 710 при закупівлі за п. 13 Особливостей? Відповідь читайте у матеріалі.

Питання передплатника порталу

  • Добрий день! Чи потрібно замовникам розміщувати обґрунтування на власному сайті за Постановою № 710 при закупівлях за п. 13 Особливостей?
  • ...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО