Чи потрібен план по спрощених закупівлях і каталогах у зв’язку зі змінами до Постанови № 169

Крістіна Бєлякова
2744
4 Липня 2022
Чи потрібен план по спрощених закупівлях і каталогах у зв’язку зі змінами до Постанови № 169
2744
4 Липня 2022

У зв’язку з набранням чинності 29.06.2022 постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 № 723, якою внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу» і від 28.02.2022 № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (далі — Постанова № 169), звісно, основні зміни, які турбують зараз закупівельну спільноту, стосуються порядку проведення спрощеної закупівлі за Постановою № 169. І основне питання: чи потрібно публікувати річний план у разі проведення спрощеної закупівлі за Постановою № 169?

Якщо зробити аналіз Постанови № 169 з останніми змінами, які набрали чинності 29.06.2022, можна зробити висновок, що відповідно до підпункту 3 пункту 1 Постанови № 169 під час здійснення закупівель, передбачених підпунктом 1 пункту 1 Постанови № 169, без використання електронної системи закупівель, такі закупівлі не включаються до річного плану закупівель. Зверніть увагу, що відповідно до підпункту 1 пункту 1 Постанови № 169 без використання електронної системи закупівель здійснюють такі закупівлі і такі замовники:

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану