Чи є комунальне некомерційне підприємство (перинатальний центр) об’єктом критичної інфраструктури?

Катерина Плашенко
928
11 Липня 2022
Чи є комунальне некомерційне підприємство (перинатальний центр) об’єктом критичної інфраструктури?
928
11 Липня 2022

Питання передплатника порталу

  • Ми, комунальне некомерційне підприємство (перинатальний центр), є лікарняним закладом охорони здоров’я жінок та дітей. Підкажіть, будь ласка: 1) чи належить КНП (перинатальний центр) до об’єктів критичної інфраструктури? 2) чи можемо ми при укладанні договору від 50 тис. грн здійснювати закупівлю без застосування спрощеної закупівлі та / або електронного каталогу відповідно пункту 11 переліку виключень Постанови № 723 від 24.06.2022?

Відповідь експерта

Правові та організаційні засади створення та функціонування національної системи захисту критичної інфраструктури є складовою законодавства у сфері національної безпеки та регулюються Законом України «Про критичну інфраструктуру» № 1882-IX від 16.11.2021. Згідно з пунктом 13 частини 1 цього Закону об’єкти критичної інфраструктури — це об’єкти інфраструктури, системи, їх частини...

Створіть аккаунт, щоб читати цю статтю

У вас вже є аккаунт?

Увійти
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану