Чотири моменти про статтю 17 Закону в переговорній процедурі

Катерина Плашенко
1881
23 Червня 2022
Чотири моменти про статтю 17 Закону в переговорній процедурі
1881
23 Червня 2022

Згідно зі статтею 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), переговорну процедуру закупівлі замовник використовує як виняток і відповідно до неї укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю.

Відповідно до частини 3 статті 40 Закону замовник (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої цієї статті) під час проведення переговорів вимагає від учасника (учасників) надати підтвердження про відсутність підстав для відмови йому (їм) в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 цього Закону.

Момент № 1. Стаття 17 Закону при проведенні переговорної процедури закупівлі застосовується, проте не в повному обсязі, а саме не застосовується частина 2 статті 17 Закону

Стаття 17 Закону при проведенні переговорної процедури закупівлі застосовується, проте не в повному обсязі,а саме не застосовується частина 2 статті 17 Закону, згідно з якою замовник може прийняти рішення про відмову учасникові в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків — протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, оскільки «тендерних пропозицій» у переговорній процедурі немає. Ще й відомості за частиною 2 статті 17 Закону замовник може перевірити самостійно.

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО