Будувати можна! Державна інспекція архітектури та містобудування України про роботу в умовах війни

Ганна Довгая
440
7 Квітня 2022
Будувати можна! Державна інспекція архітектури та містобудування України про роботу в умовах війни
440
7 Квітня 2022

17.03.2022 на офіційному вебсайті Державної інспекції архітектури та містобудування України повідомлено, що Міністерством розвитку громад та територій України та Міністерством цифрової трансформації України прийнято рішення відновити роботу Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Отже, відновлено роботу в частині виконання ДІАМ дозвільних та реєстраційних функцій у сфері будівництва:

  • реєстрації повідомлення про початок підготовчих та будівельних робіт;
  • видачі дозволу на виконання підготовчих та будівельних робіт;
  • видачі сертифіката про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта;
  • реєстрації декларації про готовність об’єкта до експлуатації.

Зверніть увагу! Вищезазначені послуги будуть надаватися щодо об’єктів будівництва, розташованих на територіях Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Житомирської областей. Також врахуйте, що розгляд поданих замовниками документів відбуватиметься з урахуванням особливостей воєнного стану.

Крім того, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, зокрема, зауважив: за період з 16.03.2022 (від початку відновлення роботи Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва) по 01.04.2022 ДІАМ отримало 1 200 звернень замовників щодо об’єктів будівництва усіх класів наслідків.

Зараз усі сили зосереджені на тому, аби будівельна галузь працювала безперешкодно. Урядом уже прийнято низку рішень, спрямованих на дерегуляцію сфери містобудування, зокрема спрощено процедуру імпорту будівельної продукції, мінімізовано митні платежі, що дозволить завозити усі необхідні матеріали...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану