Строк подання документів переможцем торгів становить 10 днів. Чи може замовник встановити менший строк?

Володимир Маркович
388
19 Листопада 2021
Строк подання документів переможцем торгів становить 10 днів. Чи може замовник встановити менший строк?
388
19 Листопада 2021

Питання

Доброго дня. Плануємо брати участь у процедурі відкритих торгів, але побачили, що замовник визначив у тендерній документації, що переможець відкритих торгів повинен надати документи на відсутність підстав згідно зі статтею 17 Закону України «Про публічні закупівлі» у строк, що не перевищує 5 календарних днів з дати оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір.Однак згідно з Законом цей термін становить 10 днів. Відповідно, чи є вимога щодо надання документів протягом 5 днів законною? Адже можемо не встигнути підготувати весь перелік документів.

Відповідь

Вітаємо. На порталі RADNUK.COM.UA питання щодо подання документів переможцем процедури закупівлі раніше розглядались у статтях «Щодо строків подання документів переможця процедури закупівлі», «Вимоги до надання довідок переможцем: нюанси та практика АМКУ».

Згідно з частиною 3 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) учасник процедури закупівлі в електронній системі закупівель (далі — ЕСЗ) під час подання тендерної пропозиції підтверджує відсутність підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини 1 та частиною 2 цієї статті. Спосіб документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини 1 та частиною 2 цієї статті, визначається замовником для...

Практика оскарження закупівель

Показові рішення органу оскарження та ексклюзивні коментарі голови АМКУ , що обов’язково стануть у нагоді кожному учаснику