Щодо виконання умов замовника про надання штатного розкладу та наказів про прийняття на роботу

Юрій Шаповал
607
20 Березня 2017
Щодо виконання умов замовника про надання штатного розкладу та наказів про прийняття на роботу
607
20 Березня 2017
Рішення № 626-р/пк-пз від 14.02.2017.
Оголошення № UA-2016-12-16-000956-a

Зміст порушення

Відповідно до протоколу засідання тендерного комітету замовника від
24.01.2017 № 23 підставою для відхилення тендерної пропозиції скаржника було те, що «відсутня завірена копія штатного розкладу (відповідно до форми 3 додатка 7 документації)».

Скаржник зазначає, що в додатку 4 документації відсутні умови стосовно необхідності надання у складі тендерної пропозиції штатного розкладу. За твердженням скаржника, він надав накази про прийняття на роботу.

Скаржник стверджує, що сама ж довід ка за формою 3 додатка 7 у розумінні скаржника і є штатним розкладом для цієї документації.

Cкаржник вважає, що він виконав вимоги замовника та підтвердив наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід

Правові позиції органу оскарження

Відповідно до пункту 10 додатка 4 документації учасник процедури закупівлі повинен подати у складі тендерної пропозиції довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для надання послуг, що є предметом даної закупівлі за формою 3 (додаток 7). Також учасникові необхідно надати накази (витяги з наказів) про прийняття на роботу працівників, які братимуть безпосередню участь в організації гарячого харчування дітей дошкільного віку дошкільного навчального закладу та навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа – дитячий садок» Бородянського району.

У додатку 7 документації визначено, зокрема, форму (форма 3) довідки, яка містить відомості про наявність в учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідний досвід для надання послуг з предмета даної закупівлі, у пункті 6 якої вказано: «Підтвердження трудових відносин [копія штатного розкладу (для юридичних осіб)]*».

Також міститься така примітка « *Копії документів, завірені печаткою учасника, обов’язково додаються до цієї форми».

У складі тендерної пропозиції скаржника відсутня копія штатного розкладу, що не відповідає умовам документації в цій частині.

З огляду на вищенаведене, тендерну пропозицію скаржника замовник правомірно відхилив у зв’язку з наведеною вище підставою

Практика оскарження закупівель

Показові рішення органу оскарження та ексклюзивні коментарі голови АМКУ , що обов’язково стануть у нагоді кожному учаснику