Приклад позовної заяви на оскарження рішення Колегії

Іван Левченко
695
15 Квітня 2021
Приклад позовної заяви на оскарження рішення Колегії
695
15 Квітня 2021

Частиною 22 статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) передбачено обов’язок виконання рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегії) замовниками та особами, яких стосуються рішення. Фактично маємо правило: не оскаржив — виконуй! Оскільки за невиконання рішення Колегії передбачений штраф для керівника підприємства / організації / установи від двох до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 000 грн — 85 000 грн) згідно зі статтею 16414 КУпАП.

На оскарження рішення Колегії з дня оприлюднення його повного тексту є 30 календарних днів (частина 25 статті 18 Закону). Зручна для друку таблиця зі строками доступна на порталі RADNUK.COM.UA в публікації «Строки оскарження до Органу оскарження (АМКУ)».

Враховуючи, що справи щодо оскарження рішень Колегії підлягають вирішенню саме в порядку адміністративного судочинства, ми підготували приклад позовної заяви на оскарження рішення Колегії.

Пам’ятайте! Якщо ви оскаржуєте до суду рішення, просите визнати його протиправним і, крім того, просите зобов’язати АМКУ прийняти рішення, розглянути скаргу тощо, у даному випадку це будуть самостійні позовні вимоги, за які судовий збір сплачується за кожну вимогу окремо. Суд розглядає пов’язані одна з...

Практика оскарження закупівель

Показові рішення органу оскарження та ексклюзивні коментарі голови АМКУ , що обов’язково стануть у нагоді кожному учаснику