Нова типова антикорупційна програма: оновлюємо разом з RADNUK.COM.UA

Редакція
1105
25 Січня 2022
Нова типова антикорупційна програма: оновлюємо разом з RADNUK.COM.UA
1105
25 Січня 2022

Нова типова антикорупційна програма юридичних осіб, затверджена Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК), набрала чинності 18.01.2022. Оновлена програма максимально наближена до міжнародних та національних стандартів запобігання корупції.

З огляду на зазначене учасникам процедури публічних закупівель (якщо вартість закупівлі дорівнює або перевищує 20 млн грн) рекомендуємо оновити свої антикорупційні програми.

Група компаній «Радник» розробила Наказ про затвердження антикорупційної програми та Антикорупційну програму відповідно до наказу Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.12.2021 № 794/21, яким було затверджено Типову антикорупційну програму юридичної особи. Радимо до використання!

До найважливіших змін в типовій програмі можна віднести запровадження обов’язку керівників юридичних осіб демонструвати відповідальне лідерство в нетерпимості до корупції, деталізацію правового статусу антикорупційного уповноваженого, посилення гарантії його незалежності. Окрім цього, оновлено політику та захист контролю.

Попередню версію Антикорупційної програми радимо внутрішнім наказом підприємства визначити такою, що втратила чинність.

Більше читайте на порталі RADNUK.COM.UA у статтях:

Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях