Переможець допорогової закупівлі

Катерина Плашенко
496
8 Квітня 2021
Переможець допорогової закупівлі
496
8 Квітня 2021

У цій статті визначимо головні нюанси на котрі слід звертати увагу учасникам допорогової закупівлі на етапі укладення договору.

Хто такий переможець допорогової закупівлі?

Відповідно до частини 3 розділу 1 Інструкції переможець —  це учасник, пропозиція якого відповідає всім умовам та вимогам до предмета закупівлі, визначеним замовником, визнана найбільш економічно вигідною, і якого замовник визначив переможцем. Отже, переможцем допорогової закупівлі стає учасник, який подав свою пропозицію відповідно до усіх вимог замовника.

Чи має переможець надавати додаткові документи замовнику?

Перш за все варто зазначити, що в учасника-переможця допорогової закупівлі відсутня технічна можливість завантажувати документи після визначення його переможцем закупівлі. Тому замовник не має вимагати від переможця допорогової закупівлі завантажувати в електронну систему закупівлі документи після прийняття рішення про визначення переможця допорогової закупівлі. Якщо у вимогах допорогової закупівлі замовником зазначено таку вимогу, то учаснику варто звернутися до замовника ще на етапі періоду уточнення інформації з вимогою внести відповідні зміни.

Проте замовник може передбачити у вимогах оголошення про проведення допорогової закупівлі надання документів у паперовому вигляді, наприклад, на адресу замовника. У такому випадку учасник, якого визначено переможцем, має надати замовнику  особисто або поштою на адресу замовника відповідні документи.

Звертаємо увагу! Замовником може бути встановлена вимога з обмеженим строком надання документів переможця, наприклад, протягом двох...

Допорогові/спрощені закупівлі

Публікації для учасників, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг на так звані "допорогові суми", тобто вартість яких є нижчою 200 тис. грн для товарів і послуг та нижче 1 млн. грн для робіт (звичайні замовники), або вартість яких є нижчою 1 млн. грн для товарів і послуг та нижче 1,5 млн. грн для робіт, якщо йдеться про спецзамовників.