ТОП 8 питань про кінцевого бенефіціарного власника

Крістіна Бєлякова
1037
27 Травня 2020
СПЕЦВИПУСК
ТОП 8 питань про кінцевого бенефіціарного власника
1037
27 Травня 2020

Питання 1. «При публікації звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель до 50 тис. грн, потрібно зазначати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника?»  

Відповідь:

— Відповідно до Постанови № 225 від 16.05.2020 уповноважена замовником особа забезпечує оприлюднення в електронній системі закупівель інформації (звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, договір про закупівлю та всі додатки до нього, звіт про виконання договору про закупівлю відповідно до статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі»), необхідної для виконання пунктів 8 і 9 розділу І Закону України від 17 березня 2020 р. № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», та інформації відповідно до пункту 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, з якою замовник уклав договір про закупівлю.

Також ч. 3 ст. 3 Закону про публічні не передбачено встановлення інформації про кінцевого бенефіціарного власника у формі звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

Отже, інформацію про кінцевого бенефіціарного власника...

Звітність закупівлі

Публікації, тематикою яких є питання щодо створення та розміщення замовниками інформації згідно Закону України «Про публічні закупівлі»

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель