Дещо полегшуємо роботу закупівельника

Ганна Довгая
914
10 Грудня 2020
Дещо полегшуємо роботу закупівельника
914
10 Грудня 2020

Багатьом людям у нашій країні властиво все відкладати на потім, мовляв, «не горить», але ж закон такого не приймає, а частина роботи порталу RADNUK.COM.UA — це вберегти вас від можливих проблем. Тому сьогодні надамо приклад внутрішньо-розпорядчого документа, який спонукає співробітників підприємства до надання інформації про укладені, виконані або ж розірвані договори для уповноважених осіб / тендерного комітету замовника. Даний документ буде корисним, якщо на вашому підприємстві відсутній відповідний регламент, котрий регулював би дане питання.

Спочатку відзначимо, що замовник зобов’язаний вчасно опублікувати, зокрема:

 • звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, — протягом 3 робочих днів з дня укладення договору про закупівлю;
 • повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та зміни до договору у випадках, передбачених частиною 5 статті 41 цього Закону, — протягом 3 робочих днів з дня внесення змін;
 • звіт про виконання договору про закупівлю — протягом 20 робочих днів з дня закінчення строку дії договору про закупівлю або його виконання сторонами, або його розірвання (пункт 12 статті 10 Закону про закупівлі), якщо закупівля відбулася після 19.04.2020 року включно. До цієї дати звітуємо протягом 3 календарних днів. Звітування за закупівлями по COVID-19 здійснюється за тим самим принципом.

Час від часу до редакції звертаються з питаннями, подібними до...

Звітування у закупівлях

Публікації, тематикою яких є питання щодо створення та розміщення замовниками інформації згідно Закону України «Про публічні закупівлі»

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель