Звернення замовника до органу державного фінансового контролю по роз’яснення змісту висновку

Вікторія Романюк
576
20 Січня 2020
СПЕЦВИПУСК
Звернення замовника до органу державного фінансового контролю по роз’яснення змісту висновку
576
20 Січня 2020

Уже тривалий час активно діє моніторинг закупівель. У зв’язку із цим до нас часто надходять запитання від замовників щодо того, як діяти в тій чи іншій ситуації, якщо орган державного фінансового контролю виявив ознаки порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Тож у даній статті розглянемо деякі механізми, які допоможуть замовникам при проведенні моніторингу.

Відповідно до ч. 1 ст. 7-1 ЗУ «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) моніторинг закупівлі здійснюють протягом проведення процедури закупівлі, укладення договору про закупівлю та його виконання. Якщо ви уклали договір і завантажили його в систему, то це ще не означає, що орган державного фінансового контролю не виявить ознаки порушення законодавства у сфері публічних закупівель у вашій процедурі.

Якщо було проведено моніторинг закупівлі, то відповідно до ч. 1 ст. 7-1 Закону за результатами моніторингу закупівлі посадова особа органу державного фінансового контролю складає та підписує висновок про результати моніторингу закупівлі (далі — Висновок), який затверджує керівник органу державного фінансового контролю або його заступник. Такий Висновок підлягає оприлюдненню в електронній системі закупівель протягом трьох робочих днів з дня його складання.

У Висновку обов’язково повинна бути інформація з описом порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявленого за результатами моніторингу закупівлі. Дуже добре, коли суть Висновку зрозуміла замовникові, у такому...

Замовникам

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель