Усе, що потрібно знати про визначення предмета закупівлі: частина друга

Крістіна Бєлякова
1457
9 Листопада 2021
Усе, що потрібно знати про визначення предмета закупівлі: частина друга
1457
9 Листопада 2021

На порталі RADNUK.COM.UA у статті «Усе, що потрібно знати про визначення предмета закупівлі: частина перша» ми дізнались, як користуватися класифікатором ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», розглянули чинну нормативну базу та приклади визначення предмета закупівлі поточного ремонту, робіт, послуг, товарів, товарів разом з супутньою послугою.

Настав час закріпити свої знання щодо визначення предмета закупівлі лікарських засобів та медичних виробів. Крім того, зупинимо свою увагу на відповідальності за порушення порядку визначення предмета закупівлі.

Особливості визначення лікарських засобів

Відповідно до Закону України «Про лікарські засоби» від 04.04.1996 № 123/96-ВР лікарський засіб — будь-яка речовина або комбінація речовин (одного або декількох АФІ та допоміжних речовин), що має властивості та призначена для лікування або профілактики захворювань у людей, чи будь-яка речовина або комбінація речовин (одного або декількох АФІ та допоміжних речовин), яка може бути призначена для запобігання вагітності, відновлення, корекції чи зміни фізіологічних функцій у людини шляхом здійснення фармакологічної, імунологічної або метаболічної дії або для встановлення медичного діагнозу.

Детально про особливості закупівлі лікарських засобів читайте на порталі RADNUK.COM.UA у статті «Особливості закупівлі лікарських засобів: що передбачити в тендерній документації, які вимоги (не)встановлювати».

Переходимо до порядку визначення лікарських засобів,...

Планування закупівель

Публікації щодо особливостей планування надпорогових та допорогових закупівель