Новорічні прикмети та забобони закупівельника

Катерина Плашенко
367
25 Грудня 2021
Новорічні прикмети та забобони закупівельника
367
25 Грудня 2021

Новорічні свята — найулюбленіші, адже вони дарують чарівну казку, обіцяють багато подарунків, веселощі та радість. У повітрі відчувається наближення неймовірних подій, у домівках панує особливий затишок, смачно пахнуть мандарини, а на ялинці святково мерехтять різнокольорові іграшки та гірлянди. За вікном кружляють сніжинки та здається, що незабаром трапиться диво, адже кожен вірить, що в новорічну ніч здійснюються всі бажання.

Не можна уявити святкування Нового року без прикмет. Усім нам хочеться сподіватися, що новорічні прикмети, повір’я та забобони допоможуть залучити в наше життя бажане благополуччя. А чи є спеціальні прикмети саме для закупівельника, який працює у публічних закупівлях? Звичайно, є.

Про що ж може мріяти в цей святковий час спеціаліст замовника, на якого покладена відповідальність за якісне забезпечення підприємства / організації / установи всім необхідним? Звісно, закупівельник прагне професійно виконувати свою улюблену справу, не мати зайвого клопоту та додаткових хвилювань не лише у період новорічних свят, а й протягом усього року.

Для цього замовнику потрібно вчасно та без ускладнень провести процедури закупівель / спрощені закупівлі, мати конкурентний ринок товарів, робіт та послуг, які закуповуються, бути впевненим, що учасники уважно підготують документи, підстав для відхилення не буде, безперешкодно укласти договори про закупівлю виключно з добросовісними постачальниками, вчасно отримати предмет закупівлі та якісно забезпечити...

Уповноважена особа

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівельної діяльності замовника