Як правильно нумерувати протоколи в закупівлях

Крістіна Бєлякова
3932
31 Грудня 2021
Як правильно нумерувати протоколи в закупівлях
3932
31 Грудня 2021

Скоро початок нового року, і у багатьох замовників виникне запитання, як правильно нумерувати протоколи: з 01.01.2022 перший протокол уповноваженої особи буде під № 1 чи варто продовжувати нумерацію по черзі, враховуючи попередні роки? Як нумерувати протоколи, якщо у замовника декілька уповноважених осіб? Отже, вирішимо ці питання в публікації далі.

Відповідно до частини 10 статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) рішення уповноваженої особи оформлюються протоколом із зазначенням дати прийняття рішення, який підписується уповноваженою особою.

Законом не передбачено форми складання такого протоколу, але для допомоги замовникам є постанова Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності», якою затверджено Типову інструкцію з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади (далі — Типова інструкція з діловодства).

Типова інструкція з діловодства встановлює вимоги щодо документування управлінської інформації та організації роботи з документами, створеними у паперовій формі Секретаріатом Кабінету Міністрів України, центральними органами виконавчої влади, їх територіальними органами, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, місцевими органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери управління центральних або місцевих органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим (далі — установи).

Детально про складання протоколу за...

Уповноважена особа

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівельної діяльності замовника