Дві важливі умови, щоб піти у відпустку або на лікарняний без порушень та перешкод

Ганна Довгая
983
31 Грудня 2020
Дві важливі умови, щоб піти у відпустку або на лікарняний без порушень та перешкод
983
31 Грудня 2020

Незамінних людей немає, але є ті, яких не хочеться замінювати.
Бахтіяр Мамедов

Несподіванка буває не тільки поганою, як от, наприклад, лікарняний, але й приємною — такою як відпустка. Звичайно, закупівельникам у кінці року відпустка тільки сниться, але давайте оточувати себе позитивом та передбачати всі можливі робочі перешкоди. У цій статті сформуємо шпаргалку про те, як службовій (посадовій) особі замовника піти у відпустку або на лікарняний без порушень та перешкод.

Умова перша

Положенням про тендерний комітет (уповноважену особу) замовника чи відповідним рішенням замовника має бути визначено взаємозамінність працівників на випадок хвороби, відрядження, відпустки чи відсутності з інших причин: незамінних бути не повинно! Наприклад, у положенні варто передбачити таке:

для уповноваженої особи

У разі тимчасової відсутності (перебування на лікарняному, у відпустці тощо) уповноваженої особи її обов’язки, передбачені Законом України «Про публічні закупівлі» та ______________ (вкажіть назву, номер та дату затвердженого Положення про тендерний комітет або уповноважену особу, що діє на вашому підприємстві / організації / установі), виконує особа, призначена відповідним наказом / розпорядженням / рішенням керівника ___________ (вказати назву підприємства / організації / установи).
для тендерного комітету

У разі тимчасової відсутності (перебування на лікарняному, у відпустці тощо) голови тендерного комітету або заступника, або будь-якого іншого члена тендерного комітету голова...
Тендерний комітет/уповноважена особа

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівельної діяльності замовника