Чи може одна особа бути уповноваженою особою на декількох різних підприємствах одночасно?

Редакція
2442
3 Червня 2021
Чи може одна особа бути уповноваженою особою на декількох різних підприємствах одночасно?
2442
3 Червня 2021

Відповідаючи на головне питання цієї статті, хочеться відразу кричати, що може, хай працює із задоволенням. Але ж це був би не «Радник в сфері державних закупівель», якби ми не підтвердили такі слова нормативно-правовою базою. Тому далі по порядку.

Уповноважена особа (особи) —  це службова (посадова) чи інша особа (-и), яка (-і) є працівником (-ами) замовника і визначена (-ені) відповідальною за організацію та проведення процедур закупівлі / спрощених закупівель згідно із цим законом на підставі власного розпорядчого рішення замовника або трудового договору (контракту) (пункт 35 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон)).

Відповідно до статті 21 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП) трудовий договір — це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

Працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях,...

Уповноважена особа

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівельної діяльності замовника