Тендерну документацію обов’язково оприлюднюємо разом з оголошенням

Редакція
1849
29 Квітня 2020
Тендерну документацію обов’язково оприлюднюємо разом з оголошенням
1849
29 Квітня 2020

Відповідно до пункту 31 частини 1 статті 1 Закону про публічні закупівлі в новій редакції (далі Закон), тендерна документація – документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель.

Згідно пункту 1 частини 1 статті 10 Закону  замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель, тендерну документацію та проект договору про закупівлю.

Також оголошення про проведення відкритих торгів  разом з тендерною документацією та проектом договору оприлюднюється замовником не пізніше ніж за 15 днів до кінцевого строку подання тендерних пропозицій, якщо вартість закупівлі не перевищує межі, встановлені у частині третій  статті 10 Закону, та не пізніше 30 днів у разі перевищення таких меж.

Згідно частини 1 статті 22 Закону тендерна документація безоплатно оприлюднюється замовником разом з оголошенням про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель для загального доступу шляхом заповнення полів в електронній системі закупівель.

Звераємо увагу, що  відповідно до  Академічного тлумачного словника слово разом вживається в значеннях:  спільно, вкупі з ким-, чим-небудь, в той самий час, в ту саму мить, одночасно.

Тому рекомендуємо при оголошенні процедури відкритих торгів, не пізніше ніж за 15 днів до кінцевого строку подання тендерних пропозицій оприлюднити оголошення про проведення процедури закупівлі разом (одночасно) з тендерною документацією та проектом договору про закупівлю.

З прикладом тендерної документації для проведення відкритих торгів ознайомтесь на порталі radnuk.com.ua у розділі «Зразки документів».

З прикладом уже проведеного моніторингу і порушення щодо не оприлюднення тендерної документації разом з оголошенням про проведення відкритих торгів ознайомтесь за посиланням.

Замовникам

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки