Тендерну документацію обов’язково оприлюднюємо разом з оголошенням

Редакція
836
29 Квітня 2020
Тендерну документацію обов’язково оприлюднюємо разом з оголошенням
836
29 Квітня 2020

Відповідно до пункту 31 частини 1 статті 1 Закону про публічні закупівлі в новій редакції (далі Закон), тендерна документація – документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель.

Згідно пункту 1 частини 1 статті 10 Закону  замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель, тендерну документацію та проект договору про закупівлю.

Також оголошення про проведення відкритих торгів  разом з тендерною документацією та проектом договору оприлюднюється замовником не пізніше ніж за 15 днів до кінцевого строку подання тендерних пропозицій, якщо вартість закупівлі не перевищує межі, встановлені у частині третій  статті 10 Закону, та не пізніше 30 днів у разі перевищення таких меж.

Згідно частини 1 статті 22 Закону тендерна документація безоплатно оприлюднюється замовником разом з оголошенням про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель для загального доступу шляхом заповнення полів в електронній системі закупівель.

Звераємо увагу, що  відповідно до  Академічного тлумачного словника слово разом вживається в значеннях:  спільно, вкупі з ким-, чим-небудь, в той самий час, в ту саму мить, одночасно.

Тому рекомендуємо при оголошенні процедури відкритих торгів, не пізніше ніж за 15 днів до кінцевого строку подання тендерних пропозицій оприлюднити оголошення про проведення процедури закупівлі разом (одночасно) з тендерною документацією та проектом договору про закупівлю.

З прикладом тендерної документації для проведення відкритих торгів ознайомтесь на порталі radnuk.com.ua у розділі «Зразки документів».

З прикладом уже проведеного моніторингу і порушення щодо не оприлюднення тендерної документації разом з оголошенням про проведення відкритих торгів ознайомтесь за посиланням.

Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель