Щодо надання довідки, що містить інформацію про аналогічні договори із зазначенням суми договору

Редакція
440
22 Серпня 2018
Щодо надання довідки, що містить інформацію про аналогічні договори із зазначенням суми договору
440
22 Серпня 2018

«Доброго дня! Замовник просить надати довідку, що містить інформацію про аналогічні договори із зазначенням суми договору. Сума договору — конфіденційна інформація. Чи повинні ми її надавати? Дякую».

Добрий день! Відповідно до ч. 2 статті 27 Закону про публічні закупівлі під час розкриття тендерних пропозицій автоматично розкривається вся інформація, зазначена в пропозиціях учасників, та формується перелік учасників у порядку від найнижчої до найвищої запропонованої ними ціни/приведеної ціни. Не підлягає розкриттю інформація, що обґрунтовано визначена учасником конфіденційною. Конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону. Зважаючи на те, що вимога щодо аналогічних договорів закріплена статтею 16 Закону про публічні закупівлі і не може бути визначена конфіденційною, учасник повинен виконати умови замовника. Проте учасник не позбавлений права звернутися до замовника з проханням зміни умов тендерної документації чи звернутися зі скаргою до АМКУ щодо оскарження дискримінаційної вимоги.

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.