Приклад технічної специфікації закупівлі палива

Ганна Довгая
562
17 Травня 2021
Приклад технічної специфікації закупівлі палива
562
17 Травня 2021

Подекуди важко скласти технічне завдання для проведення закупівель, адже необхідно уміло прописати інформацію про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі та встановлювати вимоги щодо підтвердження відповідних характеристик, і при цьому необхідно враховувати специфіку предмета закупівлі.

Пункт 3 частини 3 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) встановлює вимогу, за якою в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі обов’язково зазначається інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі.

Аналогічна норма міститься й у пункті 3 частини 2 статті 22 Закону, якою визначено, що у тендерній документації зазначається інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби — плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, передбачених частиною 4 статті 5 цього Закону.

Відповідно до пункту 33 частини 1 статті 1 Закону технічна специфікація до предмета закупівлі — встановлена замовником сукупність технічних умов, що визначають характеристики товару (товарів), послуги (послуг) або необхідні для виконання робіт щодо об’єкта будівництва, що можуть включати показники впливу на довкілля й клімат, особливості проєктування (у тому числі щодо придатності для осіб із обмеженими...

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.