Приклад технічної специфікації закупівлі палива

Ганна Довгая
2224
17 Травня 2021
Приклад технічної специфікації закупівлі палива
2224
17 Травня 2021

Подекуди важко скласти технічне завдання для проведення закупівель, адже необхідно уміло прописати інформацію про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі та встановлювати вимоги щодо підтвердження відповідних характеристик, і при цьому необхідно враховувати специфіку предмета закупівлі.

Пункт 3 частини 3 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) встановлює вимогу, за якою в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі обов’язково зазначається інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі.

Аналогічна норма міститься й у пункті 3 частини 2 статті 22 Закону, якою визначено, що у тендерній документації зазначається інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби — плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, передбачених частиною 4 статті 5 цього Закону.

Відповідно до пункту 33 частини 1 статті 1 Закону технічна специфікація до предмета закупівлі — встановлена замовником сукупність технічних умов, що визначають характеристики товару (товарів), послуги (послуг) або необхідні для виконання робіт щодо об’єкта будівництва, що можуть включати показники впливу на довкілля й клімат, особливості проєктування (у тому числі щодо придатності для осіб із обмеженими фізичними можливостями), відповідності, продуктивності, ресурсоефективності, безпечності, процедури забезпечення якості, вимоги щодо найменування продукції, під яким вона продається, термінологію, символи, методику випробувань і тестування, вимоги до пакування, маркування й етикетування, інструкції для користувачів, технологічні процеси й технології виробництва на будь-яких етапах життєвого циклу робіт, товару чи послуги.

Зважаючи на вищевикладені вимоги Закону, яких обов’язково повинні дотримуватись замовники, надаємо приклад зазначення інформації про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі палива.

Крім того, якщо ви зобов’язані оприлюднювати обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі шляхом розміщення на власному вебсайті (або на офіційному вебсайті головного розпорядника бюджетних коштів, суб’єкта управління об’єктами державної власності, що здійснює функції з управління суб’єктом господарювання державного сектору економіки) протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівель або повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівель, то користуйтеся розробленим прикладом обґрунтування технічних, якісних характеристик очікуваної вартості закупівлі палива. 

Ще більше прикладів та зразків розміщено на порталі RADNUK.COM.UA в розділі «Зразки документів» — «Зразки документів замовникам».

Приклад технічної специфікації (Паливо).

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО