Продовження строку розгляду тендерних пропозицій замовником. Аргументи та алгоритм дій замовника

Світлана Рзаєва
3742
6 Серпня 2020
Продовження строку розгляду тендерних пропозицій замовником. Аргументи та алгоритм дій замовника
3742
6 Серпня 2020

Часом у процесі проведення закупівель виникає ситуація, коли замовнику під час розгляду тендерної пропозиції учасника, яка за результатами електронного аукціону визначена найбільш економічно вигідною, необхідно продовжити строк розгляду тендерної пропозиції. Як і попередня редакція Закону України «Про публічні закупівлі», поточна редакція передбачає право замовника на розгляд тендерних пропозицій поза межами обов’язкового строку, установленого для їх розгляду. Як нововведення Закону слід відзначити врегулювання питання терміну, протягом якого замовник оприлюднює повідомлення про продовження строку розгляду тендерних пропозицій. У даній публікації з’ясуємо, що саме може слугувати аргументом при продовженні строку розгляду тендерної пропозиції учасника, і детально розглянемо алгоритм дій замовника в разі прийняття рішення продовжити строк розгляду пропозиції.

Згідно з частиною дев’ятою статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі» в редакції від 19.09.2019 № 114-IX (далі — Закон), після оцінки тендерних пропозицій замовник розглядає на відповідність вимогам тендерної документації тендерну пропозицію, яка визначена найбільш економічно вигідною.

Варто нагадати про те, що відповідно до частини першої статті 29 Закону оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації шляхом застосування електронного аукціону.

Відповідно до частини десятої статті 29 Закону строк розгляду тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати...

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.