Оновлені приклади проектів договорів щодо закупівлі товарів, робіт та послуг відповідно до нової редакції Закону вже на порталі RADNUK.COM.UA

Редакція
2693
22 Травня 2020
СПЕЦВИПУСК
Оновлені приклади проектів договорів щодо закупівлі товарів, робіт та послуг відповідно до нової редакції Закону вже на порталі RADNUK.COM.UA
2693
22 Травня 2020

Шановні колеги!

Одним з важливих етапів вдалої закупівлі є складання проєкту договору про закупівлю, який, відповідно до пункту 8 частини 2 статті 22 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон), повинен міститись, з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов, в тендерній документації та відповідно до частини 1 статті 10 Закону оприлюднюється в електронній системі закупівель разом з оголошенням про проведення конкурентних процедур закупівель (відкритих торгів, конкурентного діалогу, торгів з обмеженою участю) та оголошенням про проведення спрощеної закупівлі.

Чому ж це так важливо?

По перше, відповідно до Закону договір про закупівлю – господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару. Отже, від того як в проєкті договору будуть прописані ті чи інші умови, багато в чому залежить те, як він буде виконуватись.

По друге, не виключено, що під час виконання договору можуть виникати моменти, які потребують внесення змін в договір. Отже Ви маєте, на етапі складення проєту договору, врахувати, що істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків зазначених в частині 5 статті 41 Закону.

Тому враховуючи звернення та задля полегшення Вашої закупівельної діяльності ми додали приклади проектів договорів щодо закупівлі товарів, робіт та послуг з врахуванням порядку зміни істотних умов відповідно до нової редакції Закону, які розміщено на порталі RADNUK.COM.UA у розділі «Зразки документів».

Приклади договорів підлягають коригуванню в залежності від умов Вашої конкретної закупівлі.

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.