Ділимося цікавими обґрунтуваннями закупівель

Ганна Довгая
4651
18 Січня 2021
Ділимося цікавими обґрунтуваннями закупівель
4651
18 Січня 2021

У статті «З 19.12.2020 Уряд посилює вимоги щодо прозорого та ефективного використання коштів» ми з’ясували, зокрема, такі питання: як, кому і чи варто виконувати постанову Кабінету Міністрів України  від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710» (далі — Постанова) в частині підготовки та оприлюднення на вебсайті інформації щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі; які штрафи за невиконання таких заходів й інше корисне.

У статті «Два варіанти організації виконання Постанови № 1266 (оприлюднення обґрунтування)» ми зуміли побудувати схему впровадження системи дотримання вимог Постанови, котра, звичайно ж, є примірною та зроблена з метою надання замовникам декількох варіантів її виконання, щоб виконання Постанови не звалити на плечі лише уповноваженої особи.

Прийшов час розглянути з практичної точки зору приклади обґрунтувань технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Почнемо з прикладу 1, у якому один з українських замовників закупівлю палива обґрунтував так:

Приклад 1. Обґрунтування закупівлі палива

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.