Судова практика щодо УЕП та КЕП

Катерина Плашенко
4759
19 Березня 2024
Судова практика щодо УЕП та КЕП
4759
19 Березня 2024
Рішення Донецького окружного адміністративного суду у справі № 200/7404/23 від 12.03.2024

Обставини справи: 31.08.2023 КП «Д»/замовник/позивач оголосив процедуру закупівлі ДК 021:2015:34140000-0: Великовантажні мототранспортні засоби (сміттєвоз).

Умовами тендерної документації передбачено, що відповідно до ч. 3 ст. 12 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги». Учасники процедури закупівлі подають тендерні пропозиції у формі електронного документа чи скан-копій через електронну систему закупівель. Тендерна пропозиція учасника повинна бути підписана кваліфікованим електронним підписом (КЕП). Якщо тендерна пропозиція містить і скановані, і електронні документи, потрібно накласти КЕП на тендерну пропозицію в цілому та на кожен електронний документ окремо (окрім випадків, якщо електронні документи тендерної пропозиції видано іншою організацією і на них уже накладено КЕП цієї організації, учаснику не потрібно накладати на нього свій КЕП).

В оголошеній процедурі закупівлі взяв участь один учасник — ТОВ «К». За результатами розгляду його тендерної пропозиції позивачем встановлено його відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та відповідність учасника кваліфікаційним критеріям та іншим умовам тендерної документації. На підставі вищезазначених обставин позивачем, як замовником торгів, прийнято рішення про визнання ТОВ «К» переможцем процедури відкритих торгів та укладено з ним договір про закупівлю товару.

...
Судова практика закупівель

Публікації з прикладами та аналізом наявних судових рішень щодо різноманітних актуальних питань сфери публічних закупівель

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО