Реєстрація прямих договорів в органах Казначейства

Олена Жадан
1071
11 Січня 2021
Реєстрація прямих договорів в органах Казначейства
1071
11 Січня 2021

Згідно з абзацом 2 пункту 2.2 наказу Міністерства фінансів України від 02.03.2012 № 309 «Про затвердження Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України» (далі — Порядок № 309) Казначейство може протягом 7 робочих днів з дати взяття на облік кошторису зареєструвати виключно договори, укладені за результатом процедури закупівлі / спрощеної закупівлі. Дана норма не має згадки про закупівлю без використання електронної системи, виникає питання: чи має право Казначейство реєструвати прямий договір, укладений без використання електронної системи, у 2021 році протягом 7 робочих днів з дати взяття на облік органом Казначейства кошторису, якщо цей договір був укладений у 2020 році?

Відповідно до абзацу 1 пункту 2.2 Порядку № 309 розпорядники бюджетних коштів протягом 7 робочих днів з дати взяття бюджетного зобов’язання подають до відповідного органу Державної казначейської служби України (далі — Казначейство) оригінали документів або їх копії, засвідчені в установленому порядку, що підтверджують факт узяття бюджетного зобов’язання (договір про закупівлю або інший підтвердний документ), та Реєстр бюджетних зобов’язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів на паперових (у двох примірниках) та електронних носіях.

Вищенаведена норма Порядку № 309 стосується також договорів, укладених без проведення процедур закупівель /...

Розпорядникам та одержувачам закупівель

Публікації, корисні замовникам, що є розпорядниками чи одержувачами державних коштів

    Приєднуйся до авторів
    load
    Реєстрація
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    В особистий кабінет
    load
    Відновлення паролю
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    Вітаємо!
    Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель