Загальний алгоритм закупівлі робіт

Віта Аністратенко
2154
30 Вересня 2021
Загальний алгоритм закупівлі робіт
2154
30 Вересня 2021

У цій статті за допомогою п’яти етапів опишемо закупівлю робіт у всій її красі. Тому читаймо далі та удосконалюємося разом!

Перший етап: розроблення проєктної документації на закупівлю робіт

Процес закупівлі для замовників, що визначені статтею 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), розпочинається із затвердження річного плану закупівель або внесення змін до нього та подальшої його публікації.

Під час затвердження річного плану закупівель або внесення змін до нього замовник повинен визначити для себе вид предмета закупівлі: товари, роботи чи послуги, адже залежно від виду предмета закупівлі, відповідно до частини 1 статті 3 Закону, встановлені вартісні межі щодо вибору процедури закупівлі / закупівлі.

Відповідно до чинної редакції пункту 27 частини 1 статті 1 Закону, яка набрала чинності 26.06.2021, роботи — розроблення проєктної документації на об’єкти будівництва, науково-проєктної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування, будівництво нових, розширення, реконструкцію, капітальний ремонт та реставрацію існуючих об’єктів і споруд виробничого та невиробничого призначення, роботи з будівництва об’єктів з розробленням проєктної документації, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, у тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- і супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо...

Закупівля робіт

Публікації, тематикою яких особливості здійснення закупівель робіт