Технічний паспорт у будівництві: що потрібно знати перед здійсненням закупівлі?

Ірина Олійник
603
15 Квітня 2024
Технічний паспорт у будівництві: що потрібно знати перед здійсненням закупівлі?
603
15 Квітня 2024

У цій статті ви дізнаєтесь, що таке технічний паспорт. Зрозумієте, яке майно підлягає технічній інвентаризації, за результатом якої замовник може отримати технічний паспорт. Дізнаєтесь нюанси технічної інвентаризації; що має та може містити технічний паспорт; як заміряти площу для проведення відкритих торгів на закупівлю технічного паспорта. З’ясуєте, як визначати очікувану вартість технічного паспорта.

Кабінет Міністрів України постановою від 12.05.2023 № 488 визначив нові правила проведення технічної інвентаризації. Зокрема, постановою затверджений Порядок проведення технічної інвентаризації (далі — Порядок).

Порядок визначає процедуру проведення технічної інвентаризації закінчених будівництвом об’єктів та об’єктів незавершеного будівництва, щодо яких набуто право на виконання будівельних робіт, перелік об’єктів нерухомого майна, які підлягають технічній інвентаризації, склад, зміст інвентаризаційної справи, матеріалів технічної інвентаризації та технічних паспортів.

Технічна інвентаризація проводиться з метою визначення складу, фактичної площі, об’єму, технічного стану та / або змін зазначених характеристик за певний період часу із виготовленням відповідних документів (матеріалів технічної інвентаризації, технічного паспорта) з використанням Реєстру будівельної діяльності.

...
Закупівля робіт

Публікації, тематикою яких особливості здійснення закупівель робіт

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО