Поточний ремонт внутрішнього приміщення та поточний ремонт прибудинкової території. Один об’єкт?

Любава Стефанюк
1202
15 Грудня 2021
Поточний ремонт внутрішнього приміщення та поточний ремонт прибудинкової території. Один об’єкт?
1202
15 Грудня 2021

Питання читача

  • Добрий день. Підкажіть, будь ласка, бо я заплуталася. У нас були відкриті торги на 200 000 грн з поточного ремонту асфальтобетонного покриття території школи. Тепер має бути поточний ремонт класу всередині школи на 120 000 грн. Чи «сумуються» ці два поточні ремонти? Чи можна на поточний ремонт класу провести спрощену закупівлю? Дякую.

Відповідь експерта

  • Добрий день! Оскільки в даному випадку йдеться про поточний ремонт (послуги — у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон)), то відкриті торги мають проводитися у випадку, якщо вартість предмета закупівлі перевищує 200 тис. грн.

Тому замовнику, аби не допустити поділу предмета закупівлі, що призведе до уникнення проведення відкритих торгів, потрібно чітко визначити: поточний ремонт приміщення (у даному випадку класу) і поточний ремонт прибудинкової території школи відносяться до одного і того самого предмета закупівлі чи ні?

Для цього звернемося до Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки № 708 від 15.04.2020 (далі — Порядок).

У Порядку зазначено, що під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту предмет закупівлі визначається за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво»,...

Закупівля робіт

Публікації, тематикою яких особливості здійснення закупівель робіт