Додаткові аналогічні роботи чи послуги за переговорною процедурою: сім умов

Редакція
837
21 Жовтня 2021
Додаткові аналогічні роботи чи послуги за переговорною процедурою: сім умов
837
21 Жовтня 2021

Доволі часто замовники стикаються із ситуацією, коли під час виконання робіт по об’єкту виникла потреба у додаткових будівельних / ремонтних робах, не передбачених початковим проєктом. Якщо частина робіт по об’єкту виконана або виконується в рамках основного (первинного) договору про закупівлю, виникає проблема забезпечення сумісності з уже виконаними роботами, оскільки заміна попереднього виконавця може призвести до появи проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням об’єкта. Заміна підрядної організації передбачає тимчасове зупинення виконання робіт, що може призвести до пошкодження, псування, погіршення якісних та технічних показників окремих елементів об’єкта. Що дозволяє в цьому випадку зробити Закон України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон)?

Відповідно до частини 1 статті 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток, відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.

Перелік умов для застосування переговорної процедури визначений частиною 2 статті 40 Закону, зокрема, якщо після укладення договору про закупівлю в замовника виникла потреба в закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення...

Закупівля робіт

Публікації, тематикою яких особливості здійснення закупівель робіт