Щодо порушення умов тендеру

Редакція
407
23 Листопада 2018
Щодо порушення умов тендеру
407
23 Листопада 2018

«Доброго дня! За результатами розгляду скарги до Антимонопольного комітету України щодо порушення умов тендеру згідно із Законом України «Про публічні закупівлі» було прийнято та опубліковано резулятивну частину рішення Колегії АМКУ в системі ProZorro. Чи є можливість отримати інформацію в АМКУ з детальним описом розгляду скарги? І яким чином це можна зробити? Дякую».

Добрий день! Відповідно до частини 11 статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» протягом одного робочого дня після прийняття рішення за результатами розгляду скарги орган оскарження в електронній системі закупівель надає інформацію про резолютивну частину рішення та протягом трьох робочих днів з дня його прийняття розміщує рішення в електронній системі закупівель. Рішення за результатами розгляду скарги відразу після розміщення в електронній системі автоматично з’являється на веб-порталі Уповноваженого органу й надходить суб’єктові оскарження та замовникові.

Таким чином, орган оскарження зобов’язаний протягом трьох робочих днів розмістити повний текст рішення, з яким ви матимете можливість ознайомитися.   

Практика оскарження закупівель

Публікації щодо результатів розгляду скарг органом оскарження (Антимонопольний комітет України), зокрема, новини практики оскарження, приклади, коментарі, особливості, судова практика з цього питання