Рішення № 1027-р/пк-пз від 10.10.2016.
Оголошення № UA-2016-08-17-000774-b
Зміст порушення
У протоколі визначення переможця зазначено ціну, яка відрізнялась від цінової пропозиції, поданої ним під час проведення аукціону.

Рішення № 1027-р/пк-пз від 10.10.2016.
Оголошення № UA-2016-08-17-000774-b
У протоколі визначення переможця зазначено ціну, яка відрізнялась від цінової пропозиції, поданої ним під час проведення аукціону.
Публікації щодо результатів розгляду скарг органом оскарження (Антимонопольний комітет України), зокрема, новини практики оскарження, приклади, коментарі, особливості, судова практика з цього питання
26 Серпня 2026
22 Серпня 2026
15 Серпня 2026
12 Серпня 2026










Error: Contact form not found.
З питань співробітництва звертайтеся
за телефоном +38 044-451-85-71,
або на e-mail: radnukdz@gmail.com
Рішення № 1027-р/пк-пз від 10.10.2016.