Щодо подання документів у повному вигляді

Юрій Шаповал
1227
14 Лютого 2017
Щодо подання документів у повному вигляді
1227
14 Лютого 2017
Рішення АМКУ № 129р/пк-пз від 11.01.2017. Оголошення № UA-2016-11-11-001211-a

Зміст порушення

Скаржник зазначає, що відповідно до умов пункту 5 додатка 2 документації учасник повинен подати в складі пропозиції статут зі змінами (у випадку їх наявності) або інший документ. За твердженням скаржника, у складі тендерної пропозиції переможця надано скановану копію статуту. Разом з тим копію статуту подано не в повному вигляді, а лише титульну сторінку, сторінки 5, 7 та сторінку, на якій міститься відмітка нотаріуса про засвідчення справжності підпису.

Як зауважує скаржник, таким чином учасник подав лише окремі сторінки статуту, що не є підтвердженням вимоги тендерної документації в частині надання статуту або іншого установчого документа як цілісного документа.

Правові позиції органу оскарження

Відповідно до підпункту 5.1 пункту 5 інші документи, які повинен подати учасник торгів, це статут зі змінами (у разі їх наявності) або інший установчий документ .

У складі пропозиції учасника містяться лише окремі сторінки статуту учасника: наявна титульна сторінка, сторінки під номерами 5 і 7, а також сторінка з нотаріальною відміткою про засвідчення справжності підпису, що не відповідає умовам документації в цій частині.

Практика АМКУ

Публікації щодо результатів розгляду скарг органом оскарження (Антимонопольний комітет України), зокрема, новини практики оскарження, приклади, коментарі, особливості, судова практика з цього питання