Щодо надання в складі тендерної пропозиції документів з поганою якістю сканування

Юрій Шаповал
920
15 Травня 2017
Щодо надання в складі тендерної пропозиції документів з поганою якістю сканування
920
15 Травня 2017
Рішення № 1050-р/пк-пз від 07.03.2017.
Оголошення № UA-2017-01-25-000933-а

Зміст порушення

Скаржник зазначає, що відповідно до пункту 2 документації тендерна пропозиція повинна містити документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції/

За твердженням скаржника, у складі пропозиції учасника надано копію наказу про призначення директора та копію протоколу зборів засновників. Копія протоколу зборів засновників, подана в складі пропозиції, не дає можливості встановити, що саме зазначену особу загальними зборами засновників обрано на посаду генерального директора, бо даний документ відскановано в такому вигляді, що його неможливо  прочитати.

Зважаючи на те, що доданий документ неможливо прочитати, він не є підтвердженням юридичного факту призначення особи на зазначену посаду і не дає можливості встановити коло його повноважень.

Правові позиції органу оскарження

Відповідно до пункту 2 розділу 2 інформації та вимог тендерного комітету тендерна пропозиція, яку подає в електронному вигляді учасник процедури закупівлі, повинна складатися, зокрема, з документів, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції.

Повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі підтверджують довіреність або доручення.

У складі пропозиції учасника містяться такі документи:

  • наказ про прийняття на роботу від 04.02.2016 № 1-0000000001 зазначеної особи на посаду генерального директора;
  • статут учасника;
  • протокол установчих зборів засновників № 1 .

Разом з тим протокол установчих зборів засновників № 1 надано в такому вигляді, що зі змістом зазначеного документа неможливо ознайомитись у зв’язку з поганою якістю сканування.

Зважаючи на викладене, учасник не надав підтвердження повноважень посадової особи учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції, що не відповідає умовам документації.

Практика оскарження закупівель

Публікації щодо результатів розгляду скарг органом оскарження (Антимонопольний комітет України), зокрема, новини практики оскарження, приклади, коментарі, особливості, судова практика з цього питання