Дієва аргументація щодо ненадання витягу з Реєстру платників ПДВ

Ганна Довгая
1185
15 Листопада 2020
Дієва аргументація щодо ненадання витягу з Реєстру платників ПДВ
1185
15 Листопада 2020
Рішення № 20108-р/пк-пз від 28.10.2020, оголошення № UA-2020-09-21-002780-a

Вимога тендерної документації

Відповідно до пункту 1.1 частини 1 розділу III документації встановлено, що учасник у складі пропозиції повинен надати витяг з Реєстру платників податку на додану вартість чи єдиного податку (якщо учасник є платником ПДВ чи єдиного податку).

Позиція скаржника

Відповідно до частини 4 статті 22 Закону документація не повинна містити вимог щодо документального підтвердження інформації про відповідність вимогам тендерної документації, якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.

Інформація щодо платника ПДВ чи єдиного податку міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, зокрема, за наступними посилання.

Позиція замовника

Замовник зазначає: відповідно до пункту 183.12 статті 183 Податкового кодексу України центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, веде реєстр платників податку, у якому міститься інформація про осіб, зареєстрованих як платники податку на додану вартість.

Але згідно з пунктом 2.1...

Практика оскарження закупівель

Публікації щодо результатів розгляду скарг органом оскарження (Антимонопольний комітет України), зокрема, новини практики оскарження, приклади, коментарі, особливості, судова практика з цього питання