Щодо необхідності відміни звіту про укладений договір

Редакція
198
21 Червня 2017
Щодо необхідності відміни звіту про укладений договір
198
21 Червня 2017

Добрий день! При оприлюдненні звіту про укладений договір (без застосування процедури закупівлі) на веб-порталі ProZorro в коді ЄДРПОУ постачальника (пункт 7 форми звіту про укладені договори, затвердженої наказом МЕРТУ від 22.03.2016 № 490) було допущено помилку. Чи потрібно відміняти звіт про укладений договір та по-новому його оприлюднювати на веб-порталі ProZorro? Дякую

Добрий день! У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тис. грн та є меншою за вартість, установлену в абзацах другому і третьому частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 Закону. Ситуацію, коли замовник під час заповнення звіту про укладені договори помилився і повинен виправити таку помилку, не врегульовано закупівельним законодавством. У такому випадку доцільним буде скласти внутрішній протокол про допущення технічної або механічної помилки, а також на виконання вимог статті 2 Закону та наказу Мінекономрозвитку України від 22.03.2016 № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» повторно розмістити правильний звіт про укладений договір.

Поради учасникам закупівель

Публікації, які в першу чергу є практичними порадами та спрямовані на учасника публічних (державних) закупівель

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель