Тижневий БУМ для Учасника. Цікаве про оскарження

Ганна Довгая
545
25 Вересня 2020
Тижневий БУМ для Учасника. Цікаве про оскарження
545
25 Вересня 2020

У разі виникнення спору з замовником Вам варто переглянути на порталі RADNUK.COM.UA сьогоднішню підбірку публікацій.

 • Продукція щонайменше двох виробників може відповідати характеристиці, наведеній замовником у тендерній документації, колегія суддів приходить до висновку, що в спірних правовідносинах відсутнє обмеження конкуренції з боку замовника в частині встановлення указаних вище умов тендерної документації, що спростовує доводи позивача щодо встановлення в тендерній документації дискримінаційних вимог. Номер рішення суду знайдете у статі  «Два виробники – це дискримінація?»
 • В разі наявності антикорупційної програми — учасникам все ж варто бути уважними до вимог замовників щодо особливостей цієї програми, її форми та відповідальних за таку програму осіб, аби уникнути підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі. Необхідні цікаві рішення АМКУ щодо цього? Все вже є у статті адвоката та члена експертної групи з питань вдосконалення публічних закупівель Тетяни Руденко – «Шість ситуацій з практики оскарження щодо наявності в учасників антикорупційної програми». Шаблон антикорупційної програми тут.
 • Конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону, і документи, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону. А практичні рекомендації читайте тут – «Чи може учасник визначити фінансовий звіт як конфіденційну інформацію?».

Доречі у розділі «ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ УЧАСНИКАМ» розроблений фахівцями компанії «Радник» приклад скарги на умови тендеру. Не соромтесь – користуйтесь!

Поради учасникам закупівель

Публікації, які в першу чергу є практичними порадами та спрямовані на учасника публічних (державних) закупівель

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель